پست ها

جدیدترین مطالب

ca-298x300

هر آنچه باید درباره ماه های میلادی بدانید!

هرکدام از ما برای یک‌بار هم که شده با شنیدن اسم ماه های میلادی حس گم‌شدن در زمان را داشتیم. احتمالاً برای زدودن این حس بارها تصمیم گرفتیم که ترتیب ماه‌های میلادی را یاد بگیریم اما باز یادمان رفته است! نگران نباشید. بیایید در تقویم میلادی سفر کنیم و علاوه‌بر ترتیب ماه‌های میلادی، تلفظ انگلیسی، فرانسوی و عربی ماه‌ها و حتی مخفف آن‌ها را مرور کنیم. از معادل شمسی ماه‌های میلادی و شیوه تبدیل ماه میلادی به شمسی و بالعکس هم می‌گویم. البته ممکن است که شما دنبال شیوه حفظ‌ کردن ماه‌های میلادی یا معنای ماه‌های میلادی باشید، به روی چشم! این مورد را هم در پایان این سفر بررسی می‌کنیم. همسفر ما باشید.
ترتیب ماه های میلادی چیست؟«تقویم میلادی» یا به‌قول شبکه‌های تلویزیونی، «گاه‌شمار میلادی» مثل «تقویم شمسی» 12 ماه دارد. این 12 ماه و تعداد روزهایشان به‌ترتیب از قرار زیر هستند:
ژانویه – ۳۱ روزفوریه – ۲۸ یا ۲۹ روزمارس یا مارچ – ۳۱ روزآوریل یا آپریل – ۳۰ روزمه یا می – ۳۱ روزژوئن یا جون – ۳۰ روزژوئیه یا جولای – ۳۱ روزاوت یا آگوست – ۳۱ روزسپتامبر – ۳۰ روزاکتبر – ۳۱ روزنوامبر – ۳۰ روزدسامبر – ۳۱ روزماه‌های 31 ..

wewe-300x300

مدیران مدرسه با کمک پنل اس ام اس ارتباط بهتری با دانش آموزان خواهند داشت

در اغلب خانواده‌های ایرانی، یک یا چند فرزند دانش‌آموز وجود دارد که باعث تمرکز توجه و هزینه‌های خانواده بر خود می‌شوند. حضور این فرزندان و اهمیتی که به آینده آنها می‌دهیم، باعث می‌شود که به دنبال پیداکردن بهترین کیفیت آموزش در مدارس باشیم. این کار با داشتن یک ارتباط خوب بین والدین و مدارس امکان‌پذیر می‌شود. به همین دلیل است که بسیاری افراد اقدام به تهیه پنل اس ام اس برای مدارس می‌کنند.
یکی از بهترین راه‌ها برای ارتباط بین مدارس، والدین و دانش آموزان، استفاده از پنل اس ام اس است. تقریباً هیچ راه دیگری رسمیت کافی برای این کار، اهمیت و سرعت عمل لازم را ندارد. این روزها تعداد زیادی از مدرسه‌های مدرن از این روش استفاده می‌کنند. می‌خواهیم ببینیم که دلیل این انتخاب چیست؟ چه چیزی باعث می‌شود که پنل اس ام اس برای هر مدرسه ابزاری لازم باشد؟
قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.10% تخفیف!MPC10کپی کدبرای ارسال پیامک تک..

weygi-300x300

پنل اس ام اس برای ناشران کتاب

کاربرد پنل اس ام اس برای ناشران کتاب متفاوت از سایر کسب‌وکارهاست. تقریباً همه مشاغل می‌توانند از پنل پیامک استفاده کنند، اما ناشران کتاب استفاده‌های متفاوتی از آن خواهند داشت.
ناشران کتاب می‌توانند علاوه بر روش‌های افزایش فروش و درآمد، از این پنل برای افزایش آگاهی و مطالعه در جامعه استفاده کنند. تشکیل یک جامعه کوچک از افراد اهل مطالعه و سعی در گسترش کتاب‌خوانی یکی از فواید آن در سطح جامعه است.
در ادامه با ما همراه باشید تا از فواید پنل اس ام اس برای ناشران کتاب در افزایش درآمد و سطح آگاهی جامعه مطلع شویم.
قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، با ثبت نام در ملی پیامک و ارسال پیامک تکی و انبوه، مشتریان جدیدی جذب و از آن ها نگهداری کنید و رابطه و تعاملی طولانی ایجاد کنید.10% تخفیف!MPC10کپی کدبرای ارسال پیامک تکی و انبوه همین الان ثبت نام کنیدثبت نام و ارسال پیامک آنیپنل اس ام اس چیست؟قبل از اینکه ببینیم این پنل اس ام اس چه کاری می‌تواند برای ناشران کتاب و انتشارات ها انجام دهد، بهتر است بدانیم که پنل اس ام اس چیست؟
پنل اس ام اس یا معاد..

sms-300x300

تبلیغات پیامکی چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

هنگامی که درباره اجرای تبلیغات برای یک شغل می‌اندیشیم روش‌های مختلفی به ذهن ما می‌رسد. همین‌الان ده‌ها روش در ذهن شما نقش بست. می‌توانیم ادعا کنیم یکی از روش‌های که تقریباً تمام کسب‌وکارهای بزرگ از آن استفاده می‌کنند تبلیغات پیامکی است. به همین دلیل خواستیم تا به شما توضیح دهیم که تبلیغات پیامکی چیست و چطور می‌توان از آن به بهترین شکل استفاده کرد؟
با نگاهی دقیق متوجه می‌شویم که هر کسب‌وکاری که می‌شناسیم برای تبلیغات خودش از روش‌های متفاوتی استفاده می‌کند. پنج تا از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای داخلی که می‌شناسید را تصور کنید. برخی از آنها از بیلبورد، تبلیغات تلویزیونی، استرابورد، مترو و اتوبوس‌ها استفاده می‌کنند و برخی نه.
ابزاری که تقریباً بین همه آنها مشترک است تبلیغات پیامکی است. تجارت‌هایی که جنبه عمومی دارند از تبلیغات پیامکی به شکل‌های مختلف استفاده می‌کنند.
حالا وقت آن است که به سؤال خیلی از همراهان ملی پیامک پاسخ دهیم. دقیقاً تبلیغات پیامکی چیست؟ چرا باید از آن بهره بگیریم و چگونه از آن استفاده کنیم که بیشترین تأثیر را داشته باشد.

قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید!اگر به دنبال افز..